Najlepsze odtwarzacze multimedialne

Szukasz odtwarzacza multimedialnego dla systemu Windows, Mac lub Linux, ale nie wiesz, który wybrać? Nie ma problemu, wybraliśmy najlepsze odtwarzacze multimedialne pod względem jakości odtwarzania wideo, obsługiwanych formatów wideo, obsługiwanych urządzeń, popularności wśród użytkowników i niezawodności.

VLC Media Player

VLC Media Player Screenshot

Najpopularniejszym odtwarzaczem multimedialnym jest zdecydowanie VLC Media Player! Słynie z obsługi wielu formatów wideo bez konieczności instalowania kodeków wideo, jest bezpłatny, open source i nie zawiera programów szpiegujących ani reklam. Działa na systemach Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS, Android.

Ściągnij VLC Media Player


GOM Media Player

GOM Media Player Screenshot

GOM Media Player to kolejny darmowy odtwarzacz multimedialny (ale także wersja płatna) stworzony przez Gomlab, działa tylko w systemach operacyjnych Windows, obsługuje wiele formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MOV i pozwala wyszukiwać i synchronizować napisy do wielu filmów także nie najnowsze.

Ściągnij GOM Media Player


KMPlayer

KMPlayer Screenshot

KMPlayer to odtwarzacz multimediów z bardziej nowoczesnym interfejsem, obsługuje odtwarzanie wielu formatów wideo i wydaje się być zoptymalizowany do odtwarzania filmów w 4K, 8K, UHD, 60FPS. Działa na systemach Windows, iOS, Android, a ostatnio także na Mac OSX (beta).

Ściągnij KMPlayer