Jak to działa

Chcesz wiedzieć, jak działa ta usługa kompresji wideo? To bardzo proste, na początek musisz wybrać plik wideo, który chcesz skompresować (maksymalny obsługiwany rozmiar to 500 MB), klikając przycisk „Wyszukaj ...”. Jeśli chcesz, możesz również zmniejszyć szerokość wideo za pomocą odpowiedniej opcji, aby dodatkowo zmniejszyć rozmiar pliku wideo. Kliknij przycisk „Wyślij plik” i poczekaj, aż plik wideo zostanie załadowany, a następnie skompresowany przez nasz serwis.

Podczas tego procesu nie musisz zamykać okna przeglądarki (bardzo ważne), jeśli chcesz odwiedzać inne witryny, wystarczy otworzyć nową „kartę” lub okno przeglądarki internetowej. W zależności od szybkości łącza internetowego i ruchu użytkowników w naszym serwisie wykonanie tej procedury może zająć kilka sekund lub kilka minut. Po zakończeniu zostanie wyświetlony link do pobrania nowego skompresowanego wideo, a także link w kolorze czerwonym, aby móc ręcznie usunąć plik z naszego serwera, bez oczekiwania na 6 godzin automatycznego usuwania.

Pliki wideo są kompresowane w „chmurze”, czyli na naszych serwerach. Oznacza to, że plik wideo jest renderowany wewnątrz naszych serwerów, a nie na twoim komputerze. W ten sposób nie zauważysz spowolnienia systemu i będziesz mógł kontynuować pracę na komputerze bez problemów, podczas gdy nasze serwery kompresują Twój plik wideo. Nie musisz nawet instalować żadnych aplikacji ani dodatków innych firm na swoim komputerze, wystarczy użyć dowolnej przeglądarki internetowej.

Kompresuj filmy →